Otroci od 1. do 9. razreda so bili torek, 6. 6. 2017, z ravnateljem šole na prijetnem druženju. Ravnatelj 2x letno priredi druženje z otroki, ki so si s svojimi pozitivnimi dejanji, odnosom do sošolcev in drugih na šoli, to zaslužili. Predlog otrok za nagradni obisk se oblikuje v vsakem oddelku razreda, lahko pa otroka predlaga tudi posamezni učitelj ali strokovni delavec šole.

Na prijetnem srečanju z ravnateljem je bilo 30 otrok od 5. do 9. razreda ter 12 otrok od 1. do 4. razreda. Za dobro počutje v razredih in v šoli se moramo potruditi vsi, učenci, učenke, učitelji in zaposleni. Vsak lahko s svojim pozitivnim odnosom do vseh na šoli, z upoštevanjem dogovorov ter šolskih pravil sooblikuje prijetno bivalno okolje v šoli.”, je zbrane nagovoril ravnatelj. Vsem zbranim se je iskreno zahvalil za njihov napredek v tem šolskem letu, za delo in pomoč sošolkam in sošolcem. Zaželel jim je še veliko uspehov, prijetne počitnice ter naj svoja pozitivna dejanja širijo med otroki in ljudmi. Tudi otroci so bili zgovorni, zato je srečanje minilo v prijetnem vzdušju.