Delovanje učbeniškega sklada na OŠ Miška Kranjca je določeno s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov. V učbeniškem skladu si lahko učenci izposodijo komplete učbenikov od 1. do 9. razreda. Izposojene učbenike učenci vrnejo ob koncu šolskega leta. Odškodnino za uničene, poškodovane ali izgubljene učbenike se poravna v skladu s pravilnikom.

Vsi učenci OŠ Miška Kranjca so uporabniki učbeniškega sklada OŠ Miška Kranjca. Če kdo ne želi izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada, naj se oglasi v šolski knjižnici, ali pošlje pisno sporočilo za ODPOVED izposoje  najkasneje do 22. 6. 2017.

OBRAZEC ZA ODJAVO OD UCBENISKEGA SKLADA

Delovne zvezke, delovne učbenike in potrebščine kupijo starši sami.

Delovne zvezke in potrebščine kupite v knjigarnah ali pa preko ponudnikov, od katerih so učenci dobili ponudbe v šoli.  Za pravilnost podatkov na naročilnicah ponudnikov ne odgovarjamo. Nakup delovnih zvezkov in potrebščin je NEODVISNA od šole in jo opravite vsak SAMOSTOJNO na podlagi ponudnika, ki je VAM najugodnejši.

Seznam učbenikov in delovnih zvezkov po razredih za šolsko leto 2017/2018

Seznam potrebščin za šolsko leto 2017/2018:

Seznam potrebščin 1. razred

Seznam potrebščin 2. razred