Delovanje učbeniškega sklada na OŠ Miška Kranjca je določeno s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov. V učbeniškem skladu si lahko učenci izposodijo komplete učbenikov od 1. do 9. razreda. Izposojene učbenike učenci vrnejo ob koncu šolskega leta. Odškodnino za uničene, poškodovane ali izgubljene učbenike se poravna v skladu s pravilnikom.

Vsi učenci OŠ Miška Kranjca so uporabniki učbeniškega sklada OŠ Miška Kranjca. Če kdo ne želi izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada, naj se oglasi v šolski knjižnici ali pošlje pisno sporočilo za ODPOVED izposoje najkasneje do 20. 6. 2018.

OBRAZEC ZA ODJAVO OD UČBENIŠKEGA SKLADA

Delovne zvezke, delovne učbenike in potrebščine kupijo starši sami (izjema je za učence 1. razredov, ki vse DZ in DU dobijo v šoli).

Delovne zvezke in potrebščine kupite v knjigarnah ali pa preko ponudnikov, od katerih so učenci dobili ponudbe v šoli.  Za pravilnost podatkov na naročilnicah ponudnikov ne odgovarjamo. Nakup delovnih zvezkov in potrebščin je NEODVISNA od šole in jo opravite vsak SAMOSTOJNO na podlagi ponudnika, ki je VAM najugodnejši.

Seznam učbenikov in delovnih zvezkov po razredih za šolsko leto 2018 / 2019

Seznam potrebščin za šolsko leto 2018/2019:

1-razred-potrebscine-2018

2-razred-potrebscine-2018