Delovanje učbeniškega sklada na OŠ Miška Kranjca je določeno s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov. V učbeniškem skladu si lahko učenci izposodijo komplete učbenikov od 1. do 9. razreda. Izposojene učbenike učenci vrnejo ob koncu šolskega leta. Odškodnino za uničene, poškodovane ali izgubljene učbenike se poravna v skladu s pravilnikom.

Vsi učenci OŠ Miška Kranjca so uporabniki učbeniškega sklada OŠ Miška Kranjca. Če kdo ne želi izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada, naj se oglasi v šolski knjižnici ali pošlje pisno sporočilo za ODPOVED izposoje najkasneje do 15. 6. 2020.

OBRAZEC ZA ODJAVO OD UČBENIŠKEGA SKLADA

Delovne zvezke, delovne učbenike in potrebščine kupijo starši sami (izjema je za učence 1., 2. in 3. razreda, ki vse DZ in DU dobijo v šoli v začetku septembra 2020).

Učbenike iz sklada bodo učenci dobili prve dni v septembru 2020.

SEZNAM POTREBŠČIN IN UČBENIKOV ZA ŠOLSKO LETO 2020/21:

1-RAZRED-POTREBSCINE-2020

2-RAZRED-POTREBSCINE-2020

3-RAZRED-POTREBSCINE-2020

4-RAZRED-POTREBSCINE-2020

5-RAZRED-POTREBSCINE-2020

6-RAZRED-POTREBSCINE-2020

7-RAZRED-POTREBSCINE-2020

8-RAZRED-POTREBSCINE-2020

9-RAZRED-POTREBSCINE-2020

Za način ter ponudnika pri nakupu izbranih delovnih zvezkov, potrebščin in učnih pripomočkov se odločite sami.

Prosimo vas, če preverite sezname, ker za napake, ki bi nastale pri različnih ponudnikih šola ne prevzema odgovornosti.

Nekaj povezav za spletne nakupe: