Veseli december nam lahko postreže z lepimi, manj lepimo in tudi neprijetnimi dogodki. O nevarnosti uporabe pirotehničnih sredstev smo vas že opozorili.

Želimo vas tudi opozoriti na to, da je v ponedeljek na poti iz šole neznan moški star med 40 in 50 let, srednje visok in močnejše postave OGOVORIL UČENCA 3. RAZREDA ter ga povabil, da naj gre z njim!

In kaj smo in še bomo na šoli storili?

• Otroke v vseh razredih smo opozorili, naj se ne odzivajo na povabila neznanih oseb,
  • o dogodku smo obvestili pristojne organe in službe,
  • povečali smo pozornost ter poostrili nadzor nad gibanjem oseb v okolici šole,
  • sproti vas bomo obveščali o vseh pomembnih dogodkih, še posebej o takšnih, ki so povezani z varnostjo vaših otrok.

Vas, spoštovani starši, pa naprošamo, da ste v tem času še posebej pozorni na to, kako, s kom in kdaj prihajajo vaši otroci domov iz šole. Naj vas o morebitnih posebnostih takoj obvestijo, vi pa potem te informacije posredujte razredniku.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav!

Jožef Kavtičnik, ravnatelj