Včeraj 12. 4. 2018, je bila na šoli premierno izvedena veseloigra z naslovom Oh, ta šola. V njej so blesteli učenke in učenci v govornem delu, pevci in plesalci v glasbenem delu predstave.

Vsi, ki so si predstavo ogledali, pa so se zelo zabavali in čas je kar prehitro minil.

Zgodba se je vrtela okoli glavne junakinje Maruše, ki si je uspela  »prigarati« kar pet nezadostnih, ki jih s  pomočjo prijateljev tudi uspešno popravi. V glavni vlogi je izvrstno nastopila Maruša Freya Voglar, nič manj izvrstno pa so ji pomagali: Naomi Lorencin, Analuna Havliček, Jurij Robič, Brina Rakun, Nina Mavec, Klara Mikuž, Anže Suhadolc, Filip Cerkovnik in Enej Jauk. Skozi pesem, ples in cirkuško točko, pa so nas popeljali MPZ, Folklorna skupina in posamezniki: Lea Žilavec, Sofia Maria Sluga, Katja Intihar, Lovro Ločnikar, Nikolaj Božič in Gal Žilavec.

Ker je bila to enkratna dobrodelna prireditev, ki je res dobro uspela, lahko rečemo samo to, da je lahko žal vsem, ki je niso videli.