Spoštovani starši, učenke in učenci!

Na šoli smo se odločili, da bo letos in v prihodnje naše prednostno področje spodbujanje branja.

Branje nadgrajujemo s pisanjem in tako celostno spodbujamo bralno pismenost in kreativno pisanje.

Učenci naše šole se imajo priložnost izražati v pisani besedi in z likovnim ustvarjanjem v času rednega programa, prav tako pa tudi z objavljanjem svojih prispevkov v šolskem glasilu Čveka. Le to izide dvakrat v šolskem letu.

Danes je izšla 1. številka letošnjega šolskega glasila, ki jo bo vsak učenec prejel brezplačno.

Vabimo vas, da jo skupaj s svojim otrokom preberete, ob tem pa vam želimo veliko prijetnih trenutkov.

V kolikor pa želite nameniti prispevek za glasilo, lahko to storite tako, da vaš otrok prinese 0,50€ svoji razredničarki. Vsa zbrana sredstva bodo namenjena skladu  Za mojega prijatelja.

Lep vas pozdravljamo

Uredništvo Čveke