V sredo, 13. 3. 2024, na prečudovit pomladanski dan, so se predstavniki naše šole podili za žogico po badmintonskih igriščih v dvorani Mirna na Dolenjskem in odlično zastopali naše barve.

Maja Mavec (9. C) je med licenciranimi učenkami osvojila 5.-8. mesto. Med nelicenciranimi učenkami je Taja Radilovič Pahor (8. A) osvojila odlično 8.-16. mesto, Niki Smrdelj (8. A) se žal ni uspelo uvrstiti iz svoje skupine. Luka Kalaš (9. B) je med nelicenciranimi učenci izgubil v osmini finala z nasprotnikom, ki je na koncu osvojil naslov državnega podprvaka. Luka pa je bil zadovoljen s svojo prikazano igro in osvojenim 8.-16. mestom.

Čestitke torej Maji, Taji, Niki, Sonji in Luku za uvrstitev na državno prvenstvo in prikazano igro na njem!