Iz LPP-ja so nam sporočili, da je trenutno stanje poteka šolskih prevozov sledeče:

• Zaradi gradbenih del ni možen dostop z avtobusom do Glinc. Posledično postajališči v Glincah (pri kapelici na Zakrajškovi ulici in v križišču pri Blažičevi ulici) nimata prevozov. Otroci, ki običajno vstopajo na teh dveh postajališčih bodo vstopali na avtobus v križišču Ceste Andreja Bitenca in Pilonove ulice. Voznik avtobusa je otroke o tem obvestil na včerajšnji popoldanski vožnji domov.
  • Vsi ostali prevozi bodo potekali po ustaljenem voznem redu.

Ob današnjem jutranjem prevozu je bil opravljen pogovor z vodjem gradbišča. Povedal je, da bodo od začetka prihodnjega tedna potekala dela tako, da bo prevoz onemogočen za vsa vozila, zagotavljali pa bodo varen prehod za pešce in kolesarje. Po trenutnem načrtu bodo dela zaključena v septembru letos, v primeru komplikacij pa se lahko tudi zavlečejo.

Hvala za vaše razumevanje in lep pozdrav,

vodstvo OŠ Miška Kranjca