V zadnjem letu smo veliko pozornosti namenili urejanju šole, da bi učencem zagotovili funkcionalno in prijetno učno okolje. Sedaj pa je prišla na vrsto tudi naša cvetlična greda v atriju šole. Ob sodelovanju ter nasvetih g. Matjaža Bratkoviča smo pripravili načrt zasaditve z grmovnicami in drugimi trajnicami. V sredo 16.11. se je skupina učencev, staršev in učiteljev pod budnim očesom vrtnarja g. Tomaža Bratkoviča lotila sajenja rastlin in urejanja grede. Brez zadržkov smo poprijeli za lopate, motike, grablje in vedra.

Po nekaj urah marljivega dela smo bili seveda utrujeni,  hkrati pa vsi zelo zadovoljni z opravljenim delom.

Sedaj komaj čakamo na pomlad, da naše rastline zacvetijo. Vsem zagnanim »vrtnarjem« in ostalim, ki ste darovali sadike, pa hvala za vašo neprecenljivo pomoč.

Mojca Kunstelj

vrtnarji