V petek 9. 9. 2016 bodo učenci 2. in 3. razredov (skupaj 129 otrok) imeli športni dan na Kongresnem trgu v Ljubljani, na katerem se bodo spoznali z različnimi športnimi panogami, ki jih predstavljajo ljubljanska športna društva.

V okviru projekta Razgibajmo Ljubljano, ki se odvija v času Tedna športa od 5. – 10. 9., se bomo z učenci podali na pravo MINI OLIMPIJADO, ki se bo izvedla v obliki poligona, na katerem bodo otroci krožili in se kot pravi olimpijski športniki spoznali in se preizkusili v različnih športnih dejavnostih.

Okvirni pričetek na Kongresnem trgu bo ob 8.30, zaključek pa okrog 12.00. Za prevoz bomo koristili najeti avtobus, stroške prevoza pa učenci krijejo po položnici.

Vsi učenci morajo biti primerno športno obuti in oblečeni. S seboj naj imajo nahrbtnik, v katerega bodo lahko pospravili šolsko malico. S seboj pa naj vzamejo še kakšno dodatno plastenko vode.

Na koncu bodo vsi sodelujoči otroci prejeli zasluženo medaljo, diplomo  ter darilno vrečko.

Povratek v šolo bo v času kosila okrog 12.30 – 13h.

Lea Smrtnik