V torek, 5. 3. 2024, smo se z učenci od 4. do 9. razreda udeležili šolskega prvenstva Ljubljane v namiznem tenisu.

Osem mladih namiznoteniških igralcev OŠ Miška Kranjca je odlično zastopalo barve svoje šole. Sofija Peterlin Pahor iz 4. B je osvojila neverjetno drugo mesto in se uvrstila na državno prvenstvo.

Med starejšimi učenkami in učenci je bila izjemna Hana Peterlin Pahor iz 7. A, ki je prav tako osvojila srebrno odličje. Starejši fantje so vse do končnice osmine finala prednjačili in prikazali atraktivne dvoboje. Na žalost pa so bile v nadaljevanju žogice z nasprotne strani prehitre in težko sledljive.

Čestitke prejemnicama odličji in vsem ostalim udeležencem, ki ste ponosno zastopali našo šolo!

Aktiv učiteljev športa