mmTako kot že vrsto let, bomo tudi letos organizirali dobrodelno prireditev – MAVRIČNO MESTO, ki bo potekala v četrtek, 6. oktobra 2016, med 16.00 in 18.00 v atriju šole.

Predstavila se nam bodo bližnja podjetja (GiBit, MiniRaj, Center solnih terapij in Plesno mesto), potekal bo srečelov s super sponzorji (poleg že omenjenih podjetij še Lidl, Adriatic Slovenica d.d., DZS, Magneti, in Mamina maza), kjer je vsaka srečka dobitna. Ustvarjali boste lahko z Eko šolo – med 16.00 in 16.30, izdeli boste lahko lutke – med 16.30 in 17.00, brali boste lahko na prostem.

Zdrava šola bo poskrbela za obveščanje o zdravi in manj zdravi prehrani in vam omogočila, da si sami izdelate sadno – zelenjavni napitek (smoothie) in poskusite zdrave prigrizke.

Obiskala nas bo priznana ilustratorka in častna meščanka Ljubljane gospa Jelka Reichman. Znjo boste lahko od 17.00 dalje spregovorili v šolski knjižnici.

PRISRČNO VABLJENI, DA SE NAM TA DAN PRIDRUŽITE IN S SVOJO PRISOTNOSTJO ŠE DODATNO POPESTRITE PRIREDITEV.