V Tivoliju je v sredo, 12. oktobra potekalo prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v jesenskem krosu.

Za našo šolo je nastopalo 63 učenk in učencev.

Najprej so se učenke in učenci temeljito ogreli z različnimi gibalnimi vajami. Pogovorili smo se o pravilih varnega teka in športnega vedenja. Sledile so vzpodbudne besede učiteljev športa, nato pa je končno šlo zares. Vsi so z borbenostjo in žarom v očeh odtekli svoj krog, pri tem pa so jih glasno vzpodbujale njihove sošolci, sošolke, nekateri starši in ostali gledalci prireditve.

Z medaljami okrog vratu sta se vrnili učenki Evelina Klemenčič (1. razred) in Maja Jagodič Boštjančič (9. razred), ki sta dosegli drugo mesto v posamezni starostni kategoriji učenk, med učenci sta dobitnika medalj Arne Sovič (3. razred) z doseženim tretjim mestom in Luka Kalaš (8. razred) z drugim mestom.

Čestitke seveda vsem dobitnikom medalj, kot ostalim sodelujočim, ki so se po svojih najboljših močeh podali na progo in uspešno zastopali barve naše šole.

Alenka Boštjančič