Dvorana BIT je v četrtek, 28. 3. 2024, gostila ekipno prvenstvo vseh ljubljanskih šol v badmintonu. Naša šola je dosegla izjemne rezultate. V kategoriji starejših učencev in učenk je naša prva ekipa (Taja Radilovič Pahor, Sonja Matysiak Avbelj, Nika Smrdelj, Jernej Starčič in Luka Kalaš) osvojila naslov prvakov. Naša druga ekipa (Žana Rozina, Maruša Martinuč, Samiat Lucia Badmus, Leo Babnik, Lan Logar in Taj Cerar Žilič) pa je osvojila 3. mesto.
V kategoriji mlajših učencev in učenk je ekipa, ki so jo sestavljali Stela Barut, Julija Zdešar Kersnik, Maks Mevlja, Leon Tratnik in Lars Sovič, osvojila 3. mesto. Ekipa, ki so jo sestavljali Adina Selim, Ema Laura Božnar, Rebeka Peklaj, Žiga Gričar, Filip Kokal in Anže Lemajič pa so osvojili odlično 4. mesto.

Čestitke vsem sodelujočim in tudi Maji Mavec za pomoč pri trenerskih nalogah.