IZVRSTEN ZAKLJUČEK SEZONE GOLFA
Pia (učenka 9. b), Jaka in Žiga Babnik (oba učenca 8. b) so se za konec sezone udeležili dveh tekmovanj v golfu v Španiji.
Po naporni 20 urni vožnji s kombijem se na prvem turnirju niso najbolje znašli in odigrali nekoliko slabše od svojih pričakovanj. Kljub temu je Pia osvojila odlično 3.mesto, Jaka je osvojil 35. mesto in Žiga 41. mesto.
Na drugem turnirju so vsi trije igrali veliko bolje. Pia je zopet osvojila 3. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji do 18 let, Jaka in Žiga sta odigrala turnir izvrstno in osvojila 17. in 19. mesto med člani in 4. in 5. mesto v kategoriji do 18 let.
S tem sta si oba priborila dodatne točke za slovensko reprezentanco za leto 2019.
Dobri rezultati Pie skozi celotno sezono in osvojena bronasta medalja na Sredozemskih igrah niso ostali neopaženi. Na slavnostni prireditvi v festivalni dvorani na podelitvi priznanj vrhunskim športnikom je Mestna občina Ljubljana in Športna zveza Ljubljane prvič podelila priznanje tudi v golfu, ki ga je dobila Pia Babnik, učenka naše šole.