Drage učenke in učenci,

verjamemo, da ste se med počitnicami imeli lepo in ste se spočili, da lahko pričnemo novo šolsko leto z novimi močmi.

Letošnje šolsko leto bomo pričeli v torek, 1. septembra, vsi, vendar ob priporočilih NIJZ, kar pomeni, da bomo morali upoštevati določene omejitve in higienske ukrepe. Zaradi tega bomo prvi šolski dan začeli nekoliko drugače kot doslej.

Učenke in učenci od 2. do 5. razreda se zberete v atriju ob 8.00, kjer vas bodo pričakali razredniki in vas peljali do učilnic. Tisti starši, ki boste svoje otroke pripeljali v šolo, se od njih poslovite pred ograjo v atrij. Vanj vstopajo samo učenci. Pouk bo potekal po urniku, prav tako bosta zagotovljena prehrana in podaljšano bivanje. Ob odhodu domov starši počakate svoje otroke pred ograjo v atrij ali zunanje igrišče (v beležki naj imajo zapisano uro odhoda domov).

Učenke in učenci od 6. do 9. razreda se zberete na velikem igrišču ob 8.20, kjer vas bodo pričakali razredniki in vas odpeljali v matične učilnice, v katerih boste do preklica tudi puščali oblačila in obutev. Prvo in drugo šolsko uro boste imeli razredni uri, nato bo potekal pouk po torkovem urniku.

Veselimo se srečanja z vami.