Iz Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo prejeli okrožnico, katere vsebina se nanaša na zagotavljanje brezplačnega toplega obroka pri pouku na daljavo v času zaostrenih epidemioloških razmer.

Brezplačni topli obrok – kosilo, pripada učencem, ki imajo v tem šolskem letu subvencionirano šolsko prehrano. Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino.

Učenci se morajo na obrok nujno prej prijaviti. S prijavo učenci/starši privolijo, da občina in šola podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka.

Prijaviti se potrebno na naslednjem obrazcu:

Prijavo je potrebno NUJNO opraviti DANES do 17h, saj MOL nujno potrebuje podatek o številu kosil. V kolikor se vas bo dovolj pravočasno prijavilo, nam bo MOL izdal sklep o izdaji kosil, v nasprotnem primeru boste usmerjeni na prevzem na drugo šolo v Ljubljani.

Sklep o kuhanju obrokov

Ljubljana, 6. 11. 2020